გარდაბნის მუნიციპალიტეტი
ოფიციალური ვებგვერდი
595 24 23 63
ცხელი ხაზი
  სახელი გვარი ორგანიზაციის დასახელება თანამდებობა საკონტაქტო ნომერი
1 მზია იაშვილი გარდაბნის მუნიციპალიტეტის მერია თელეთი მესამე რანგი-  წარმომადგენლების კოორდინაციის განყოფილების მესამე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი 599073272
2 მადონა გველებიანი გარდაბნის მუნიციპალიტეტის მერია ჯანდარა მესამე რანგი-  წარმომადგენლების კოორდინაციის განყოფილების მესამე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი 599401071
3 ლელა ბახურაული გარდაბნის მუნიციპალიტეტის მერია  კუმისი მესამე რანგი-  წარმომადგენლების კოორდინაციის განყოფილების მესამე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი 555568234
4 ინგა ოთინაშვილი გარდაბნის მუნიციპალიტეტის მერია აღთაკლია მესამე რანგი-  წარმომადგენლების კოორდინაციის განყოფილების მესამე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი 599181844
5 თამთა ძიძიკაშვილი გარდაბნის მუნიციპალიტეტის მერია  ნორიო  მესამე რანგი-  წარმომადგენლების კოორდინაციის განყოფილების მესამე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი 595242091
6 შორენა მურადაშვილი გარდაბნის მუნიციპალიტეტის მერია გამარჯვება მესამე რანგი-  წარმომადგენლების კოორდინაციის განყოფილების მესამე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი 598433191
7 ჯაბა დვალიძე გარდაბნის მუნიციპალიტეტის მერია   გარდაბანი მესამე რანგი-  წარმომადგენლების კოორდინაციის განყოფილების მესამე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი 598348605
8 რუიზან ოსიაშვილი გარდაბნის მუნიციპალიტეტის მერია  მარტყოფი მესამე რანგი-  წარმომადგენლების კოორდინაციის განყოფილების მესამე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი 551217177
9 ზურაბი ხიზანიშვილი გარდაბნის მუნიციპალიტეტის მერია  კრწანისი მესამე რანგი-  წარმომადგენლების კოორდინაციის განყოფილების მესამე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი 595934525
10 ნანი წიკლაური გარდაბნის მუნიციპალიტეტის მერია  ახალი სამგორი მესამე რანგი-  წარმომადგენლების კოორდინაციის განყოფილების მესამე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი 595171803
11 ქეთევანი გიგაშვილი გარდაბნის მუნიციპალიტეტის მერია ყარაჯალარი მესამე რანგი-  წარმომადგენლების კოორდინაციის განყოფილების მესამე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი 599280868
12 ვერა ბარბაქაძე გარდაბნის მუნიციპალიტეტის მერია  სართიჭალა მესამე რანგი-  წარმომადგენლების კოორდინაციის განყოფილების მესამე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი 595618161
13 ნინო კაპანაძე გარდაბნის მუნიციპალიტეტის მერია  ქესალო მესამე რანგი-  წარმომადგენლების კოორდინაციის განყოფილების მესამე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი 595787980
14 ნატო მარგიანი გარდაბნის მუნიციპალიტეტის მერია ლემშვენიერა მეოთხე რანგი- წარმომადგენლების კოორდინაციის განყოფილების მეორე კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი 591756029
15 დიანა ჩაჩუა გარდაბნის მუნიციპალიტეტის მერია  ყარათაკლია მეოთხე რანგი- წარმომადგენლების კოორდინაციის განყოფილების მეორე კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი 599925817
16 ელდარ ნასრულაევი გარდაბნის მუნიციპალიტეტის მერია ნაზარლო მეოთხე რანგი- წარმომადგენლების კოორდინაციის განყოფილების მეორე კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი 595627566
17 აბდულალი იბრაგიმოვი გარდაბნის მუნიციპალიტეტის მერია  კალინინო მეოთხე რანგი- წარმომადგენლების კოორდინაციის განყოფილების მეორე კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი 551722533
18 თამაზი მეტრეველი გარდაბნის მუნიციპალიტეტის მერია  ახალსოფელი მეოთხე რანგი- წარმომადგენლების კოორდინაციის განყოფილების მეორე კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი 551107056
19 ავთანდილ მანძულაშვილი გარდაბნის მუნიციპალიტეტის მერია  ვახტანგისი მეოთხე რანგი- წარმომადგენლების კოორდინაციის განყოფილების მეორე კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი 591270830
 

2017 დეკემბერი
ორშსამოთხხუთპარშბკვ
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
 
სიახლეები
დეკ 13 ოთხ 2017
43